Beko’yla Sevgilinizin Hayatını Kolaylaştırın

Beko’yla Sevgilinizin Hayatını Kolaylaştırın

14 Şubat Sevgililer Günü için sevgilisine alacağı hediyeye karar veremeyenlere Beko mükemmel seçenekler sunuyor. Çiçek desenli seramik kettle veya birbirinden üstün özellikli Beko LED televizyonlar ile sevgilinizi mutlu edin.

Sevdiklerinin hayatını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek isteyenlere Beko, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde akıllı çözümleriyle çok özel hediye seçenekleri sunuyor.

Beko Çiçek Desenli Seramik Kettle – BKK 2201
Beko 2201 Seramik Kettle, üzerindeki porselen tasarımı ve çiçek desenleriyle mutfakta şık bir görüntü sergiliyor. 1 litrelik şık tasarım porselen hazne ve 1630 W gücü ile su kaynatma imkanı sunan Beko kettle, paslanmaz gizli rezistansı ve taban üzerinde 360 derece dönebilen kablosuz gövdesi ile sevgiliniz için çok kullanışlı bir hediye. Beko kettle ayrıca ışıklı on/off düğmesi ve otomatik kapanma özelliğine de sahip.

Ürün Fiyatı: 109 TL

Beko LED Televizyonlar
Beko’nun sevgililer günü için sunduğu diğer hediye seçenekleri ise B22-LEM-2BU ve B40-LEM-3B LED televizyonlar. Full HD özelliği bulunan B22-LEM-2BU LED TV 2 HDMI girişi ile daha kaliteli dijital ses ve görüntü sunuyor. Yüksek çözünürlük sayesinde görüntüdeki en ince ayrıntıları bile kaçırmak istemeyenler için ideal. Ayrıca kullanıcıya kolaylık sağlayan ve başka bir cihaza gerek duymadan resim ve filmleri televizyondan izlemeye fırsat veren USB girişi de bulunuyor. B40-LEM-3B LED TV ince ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Full HD ve 400 Hz Picture Perfection Rate, 4 hdmi ve 2 usb girişi özelliklerine sahip olan bu model sevgilinizle geçireceğiniz zamanları keyfe dönüştürecek. B40-LEM-3B LED ile uygun fiyata anı yakalayın.

Ürün Fiyatları: B22-LEM-2BU 1+2: 504 TL
B40-LEM-3B 1+2: 1.260 TL

kaynak: sirkethaberleri.com

Etiketler: , ,

Yorum Yaz