Bu Yüzükler Hem Kalorisiz Hem De Çok Lezzetli!

Zengin menüsü, şık sunumu ve leziz tasarımları ile takı mutfağının kapılarını Gimora üyelerine açan Ringlicious, tüm kadınların aklını çeliyor!

Gimora, güne kahvaltısız başlamam diyenlere sepet sepet yumurta, atıştırmalık bir şeyler arayanlara sandviç tabağı, diyette olanlara ton balıklı salata, geleneksel mutfaktan vazgeçmeyenlere kuru fasülye, fasıl severlere rakı-balık, canı tatlı çekenlere çeşit çeşit pasta alternatifleri sunan bu yüzükler iştah kabartıyor.

Her biri eşsiz ve sadece birer adet olan bu yüzükler, görenlerin yüzünü gülümsetecek güzellikte ve iştah kabartıcı müthiş detaylarıyla tamamen el işçiliği ile üretiliyor.

gimora.com hakkında
Dünya markaları ve tasarımcılarını bir araya getiren gimora.com, zor bulunan tasarım takı ve aksesuar ürünlerinin Türkiye’ye ve yurtdışına online satışını yapıyor. Ağustos 2011’den bu yana tüm dünyadan 170 marka ve tasarımcıya ait 10 bine yakın ürünü müşterilerinin beğenisine sunan gimora.com, girişimci Aydın Günal ve Uzman Gemolog Murat Durguner tarafından kuruldu.

Etiketler:

Yorum Yaz