Dardanel Somon Marine ve Somon Füme artık raflarda

Türkiye’ye deniz ürünlerini sevdirmeyi kendisine görev edinen Dardanel’den, çok özel iki lezzet daha. Özel baharat ve çeşnilerle marine edilen “somon marine” ve alışıldığından daha yoğun füme lezzetiyle “somon füme”… Davet sofralarını zenginleştirecek, şık sofralarda gurme bir dokunuş yaratacak iki yeni somon lezzeti şimdi Migros ve Macro Center’larda sizlerle buluşuyor.

Dardanel, şimdi de somon tutkunları için en iyi kalite iki somon ürününü Norveç’ten sofralarınıza güvenle getiriyor. Büyük bir titizlikle ve özel işlemlerle hazırlanan, taze baharatlarla marine edilmiş somon marine ve yoğun füme lezzetiyle benzerlerinden farklı bir deneyim vaat eden somon füme, Migros ve Macro Center’larda satışa sunuluyor.

Davetlerinizde bu iki üründen yararlanarak özel tarifler oluşturabilir, konuklarınıza farklı lezzetler sunabilirsiniz. Kapari, soğan ve yeşilliklerle birlikte, isterseniz leziz bir salatada, isterseniz kızarmış ekmeklerin üzerinde bir atıştırmalık olarak ikram edebilirsiniz. Ya da enfes sandviçler hazırlayabilir, pratik ve leziz öğünler oluşturabilirsiniz. Siz de ikramlarınızla farklı tarifler ortaya çıkarabilir, usta bir şef gibi sunumlar hazırlayarak konuklarınızı kıskandırabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz