Dr. Oetker’den bir ilk daha : Şekersiz Serisi!

Dr. Oetker Tatlınızı nasıl alırdınız diye soruyor? Tadına sizin karar vereceğiniz, yeni Dr. Oetker Şekersiz Serisinde, Dr. Oetker’in en çok sevilen 5 lezzetini, Tavukgöğsü, Sakızlı Muhallebi, Supangle, Çikolata Parçalı Puding ve Vanilyalı Puding’i bulabileceksiniz. Bu aranan lezzetleri ŞEKERSİZ hazırlayabileceksiniz ya da istediğiniz kadar şeker veya tatlandırıcı ilave ederek dilediğiniz tadı siz verebileceksiniz.

Formuna dikkat edenler, diyetinde şeker bulundurmaması gerekenler ve tatlısını kendi damak tadına göre hazırlamak isteyenler için Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Dr. Oetker, ŞEKERSİZ SERİSİ’nde yer alan Supangle ve Çikolata Parçalı Puding’de %77 kakao içeren Belçika Çikolatası, Vanilyalı Puding’de gerçek vanilya parçaları, Muhallebi ve Tavukgöğsü’nde damla sakızı bulunduruyor.

Dr. Oetker Şekersiz Serisi ürünlerinin ambalaj arka yüzlerinde az, orta ve şekerli tatlılar hazırlayabilmek için önerilen şeker miktarları yer alıyor. Dr. Oetker ürünleri ve tarifleri hakkında bilgi almak isteyenler veya hazırlama / pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 800 / 415 98 04 no’lu Ücretsiz Danışma Hattını arayabilir veya www.droetker.com.tr Internet adresine başvurabilirler.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz