EKS Mutfak Akademisi 2013 yılında yeniliklerle hayatınızı değiştiriyor

EKS Mutfak Akademisi 2013 yılında yeniliklerle hayatınızı değiştiriyor

Eyüp Kemal Sevinç yönetimindeki EKS Mutfak Akademisi 2013 yılı eğitim programlarını açıkladı.

Profesyonel Aşçılık, Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik, Yiyecek ve İçecek işletmeciliği konularında eğitim almak isteyenlerin katılabileceği eğitim programları hakkında bilgiler şu şekilde;

Yeni Dönem Profesyonel Aşçılık
Profesyonel Aşçılık Eğitimi aşçılığı profesyonel bir meslek olarak gören ve kariyerini yiyecek-içecek sektöründe profesyonel aşçı olarak devam ettirmek isteyen adaylara yönelik tasarlanmıştır. 4 ay teori & uygulama ve 4 ay staj olmak üzere 8 aylık iki dönemi kapsamaktadır.

Eğitim ve staj sonunda katılacakları sınavda elde ettikleri başarı ile öğrencilere MEB onaylı sertifikaları verilmektedir.

Ders Gün ve Saatleri :
21 Ocak 2013
Haftaiçi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe sabah 10:00 – 14:00 ve akşam 18:30 – 22:30 saatleri arasındadır.
Haftasonu Cumartesi, Pazar 10:00 – 18:00 saatleri arasındadır.

Eğitim Ücreti
Stajlı : 9.800 TL + KDV
Stajsız : 7.800 TL + KDV

Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik
Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik Eğitimi pastacılığı profesyonel bir meslek olarak gören ve kariyerini yiyecek-içecek sektöründe profesyonel pastacı olarak devam ettirmek isteyen veya kendi işletmesini açmak isteyen adaylara yönelik tasarlanmıştır. 4 ay teori & uygulama ve 4 ay staj olmak üzere 8 aylık iki dönemi kapsamaktadır.

Eğitim ve staj sonunda katılacakları sınavda elde ettikleri başarı ile öğrencilere MEB onaylı sertifikaları verilmektedir.

Ders Gün ve Saatleri :
21 Ocak 2013
Hafta İçi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe sabah 10:00 – 14:00 ve akşam 18:30 – 22:30 saatleri arasındadır.
Hafta Sonu Cumartesi, Pazar 10:00 – 18:00 saatleri arasındadır.

Eğitim Ücreti
Stajlı : 8.800 TL + KDV
Stajsız : 6.800 TL + KDV

EKS Eğitim Seti: EKS Şef Ceketi (2 adet)
EKS Şef Pantolonu (1 adet)
Şef Önlüğü (2 adet)
Şef Kepi (1 adet)
Ceyo marka terlik (1 adet)
Güde Marka 8’li, kılıflı bıçak seti

*Katılan öğrencilere eğitim seti ücretsiz olarak verilecektir.

Yiyecek & İçecek İşletmeciliği
Yiyecek & İçecek sektöründe profesyonel işletmeci olarak çalışmak isteyen veya restaurant & cafe açmak ve işletmek isteyen kişiler için tasarlanmış bir programdır. Bir restaurantın ön ve arka bölümlerinin planlaması ve yönetimi, restaurant kuruluşundan işletmeye alınmasına kadar geçen süreçte izlenmesi gereken prosedürler gibi konularda profesyonel beceriler edindirmeye yönelik bir eğitim programı verilir. Mutfak planlaması, mutfak için doğru ekipman seçimi, mutfak terminolojisi, yer ve konsept seçimi, maliyet kontrolü, satın alma, pazarlama, personel seçimi ve eğitimi, hizmet standartı oluşturma gibi konularda alanında uzman eğitmenler tarafından verilecek eğitim programını başarıyla tamamlayan katılımcılara MEB onaylı sertifikaları verilmektedir.

Ders Gün ve Saatleri :
28 Ocak 2013 Hafta İçi Pazartesi, Salı, Çarşamba 10:00 – 14:00 saatleri arasındadır.

Eğitim Ücreti
3.250 TL + KDV

Profesyonel Aşçılık ve Pastacılık Eğitimlerini, Yiyecek içecek İşletmeciliği Eğitimi ile birlikte almak isteyen öğrencilerimize Yiyecek içecek İşletmeciliği Eğitimi üzerinden %10 indirim uygulanacaktır.

Tüm eğitimlerimiz seçkin ve tanınmış profesyonel şeflerden oluşan bir eğitim kadrosu tarafından verilmektedir.

Eğitim programıyla ilgili olarak daha fazla bilgi almak isteyenler, www.eksmutfakakademisi.com sitesine girerek profesyonel eğitimler bölümünü ziyaret edebilirler. Ayrıca 0216 325 15 00 numaralı telefondan arayarak programa kayıt yaptırılabilmektedir.

kaynak: kurumsalhaberler.com

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz