Hatay’ın Yöresel Ürünleri ile Mutfağınıza Lezzet Katın

Hatay’ın Yöresel Ürünleri ile Mutfağınıza Lezzet Katın

Hatay’ın yöresel ürünleri, yemeklerinize doğallık katar. Hatay domates ve biber salçaları, kahke, kömbe ve biberli ekmek gibi yöresel lezzetler, meşhur halhalı zeytinlerinden elde edilen Hatay zeytinyağı gibi birbirinden lezzetli doğal ürünlerle hem kahvaltılarda hem de ana yemeklerde sevdiklerinize harika lezzetler sunabilirsiniz. Peki bu özel lezzetleri Hatay’dan satın almaya ne dersiniz? Yöresinden en meşhur ve sağlıklı ürünleri, adrese teslim eden Hataykoy.com üzerinden; yöresel zeytinyağı, salamura yaprak, geleneksel yöntemlerle hazırlanmış domates ve biber salçaları, kömbe, biberli ekmek, künefe gibi Hatay yöresine ait daha birçok ürünü satın alabilirsiniz.

Güneşte kurutulan Hatay domates salçası ve biber salçası, Hatay’a ait halhalı zeytinlerinden elde edilen Hatay zeytinyağı, yöresel bir lezzet olan sürk, çökelek, yöresel baharat çeşitleri gibi daha birçok meşhur lezzet Hataykoy.com web sitesi üzerinden satın alınabiliyor. Süt ürünleri, soslar, dalından sebze ve meyveler, sabun ve Hatay’ın meşhur künefesi, menengiç kahvesi, saç ekmeği gibi birçok yöresel ürün de Hataykoy.com’da bulunabiliyor.

Web sitesinde müşterilerine hızlı alışveriş fırsatı sunan Hataykoy.com’da Hatay yöresinin meşhur yemekleri de yer alıyor. Hatay’ın meşhur kaytaz böreği, cevizli ve sade kömbe, Hatay kahkesi, biberli ekmek gibi yörenin en çok bilinen geleneksel lezzetlerini Hataykoy.com üzerinden satın alabilmek mümkün.

Hataykoy.com’daki geniş kategorilendirme sayesinde aradığınız ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Örneğin; “Dalından Sepete” kategorisinde bahçeden sebze ve dalından meyve çeşitleri yer alıyor. Yöresinden sebze ve meyvenin en tazesini kapınıza kadar getiren Hatay Köy’ün “Bahçeden Sebze” kategorisinde; Ayşe kadın fasulye, samandağ biberi, topak patlıcan, Samandağ yerli domates, beyaz kabak bulunuyor. “Dalından Meyve” kategorisinde ise Samandağ yerli salatalık, kayısı şekerpare ve limon yer alıyor.

Hataykoy.com’daki Hatay yöresel ürünler zenginliğine mutfağınızda yer verebilmeniz için farklı ödeme seçenekleriniz bulunuyor. Siparişlerinizde online kredi kartı, banka havalesi, kapıda nakit ödeme gibi farklı ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz