Kariyerinizde yeni bir başlangıç için Kitchenstudıo Academy Ocak ayı eğitimlerini kaçırmayın

Kariyerinizde yeni bir başlangıç için Kitchenstudıo Academy Ocak ayı eğitimlerini kaçırmayın

Profesyoneller için hazırladığı eğitim programları ile dünyanın en iyi aşçılık okulları arasına girmeyi hedefleyen KitchenStudio Academy’de, profesyonel aşçılık, profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimleri çok özel yeni yıl fiyatları ile başlıyor.

Kendine has mutfak disiplini ile lezzet dünyasının kapılarını açan KitchenStudio Academy, tam donanımlı profesyonel eğitim mutfakları, atölye sınıfları, ekiplere yönelik etkinlikler için tasarlanmış mutfak, seminer sınıfı, yemek kütüphanesi ve mutfak laboratuarı ile mutfak tutkunlarını bekliyor.

Profesyonel Aşçılık Eğitimleri
KitchenStudio Academy, aşçılığı bir meslek olarak gören adaylara yönelik hazırlanmış “Profesyonel Aşçılık” programı ile 18-30 yaş arası adayları uzmanlaştırmayı hedefliyor. 4 ay eğitim 4 ay staj olmak üzere toplamda 8 aylık dönemi kapsayan bir eğitim sunan KitchenStudio Academy, bıçak kullanımından, mutfak ve ürün bilgisine, temel aşçılığa ve dünya mutfaklarına varan en ince detayların şifrelerini veriyor. Adaylar, 4 aylık eğitim içindeki sınavların not ortalamasına ve bitirme projesine göre staj yerlerine yerleştiriliyorlar. Ve tüm alınan notlar ve staj puanına göre mezuniyet sertikasını almaya hak kazanıyorlar. 14 Ocak Pazartesi günü başlayacak olan “Profesyonel Aşçılık” programın ücreti 7.500+KDV’dir.

Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik Eğitimleri
Gelişen gastronomi dünyasını takip etmek, kariyerini bu yönde geliştirmek ve yeni ufuklar keşfetmek için pastacılık alanını seçenlere yönelik “Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik” eğitimi veren Kitchenstudio Academy, mutfakta pastane bölümünde bilinmesi gereken en ince detayları 4 ay eğitim 4 ay staj ile öğrencilerine sunuyor. Adaylar, eğitimin 4 ayını Kitchenstudio Academy’de geçirdikten sonra 4 aylık stajlarını da tamamlayıp mezuniyet sertifikasını almaya hak kazanıyorlar. 14 Ocak Pazartesi günü başlayacak olan programın ücreti 7.500+KDV’dir.

Her iki programın da profesyonel hayatlarını bozmadan devam etmek isteyen mutfak tutkunları için stajsız, sadece 4 aylık eğitimi içeren seçenekleri de vardır. Yine 14 Ocak Pazartesi günü başlayacak “Stajsız Profesyonel Aşçılık” ve “Stajsız Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik” eğitimlerinin ücreti 6.500+KDV’dir.

Detaylı Bilgi İçin:
Tel: 0216 550 1565
Adres: Bostancı Mah. Kitapçı Mehmet Süleyman Sokak No:11

Kaynak: kurumsalhaberler.com

Etiketler:

Yorum Yaz