Karşı konulmaz çikolata aşkı; LINDOR

  • Mutfak
  • 24 Aralık 2013
  • 4.174 kez incelendi.
Karşı konulmaz çikolata aşkı; LINDOR
ipucu.org soru-cevap

Lindor’un dış kabuğunu kırdığınızda içindeki yumuşak dolgu erimeye başlar ve sizi haz dolu bir deneyimle tanıştırır. İsviçreli çikolata ustalarının en yumuşak eseri olan Lindor, sizi çikolatanın büyülü dünyasını keşfetmeye davet ediyor.

Lindor’un akışkan yapısıyla saf bir mutluluğa doğru yelken açmaya hazır mısınız? En iyi çikolatadan yapılmış dış kabuğu kırdığınızda Lindt çikolata ustaları tarafından tutkuyla yaratılmış karşı konulmaz yumuşaklıktaki dolgusuyla Lindor, haz dolu bir deneyim sunuyor. Kendini şımartmayı seven, romantizme önem veren ve Lindor ile keyfin doruklarına çıkmak isteyen herkes bu heyecana ortak olacak. Sütlü ve %60 bitter çeşitleri bulunan Lindor hazzını sevdiklerinizle paylaşabilir ve onları tutkuyla yaratılmış bu özel çikolatanın yarattığı hazla şımartabilirsiniz.

çikolata

Kadınların kalbine giden yol Lindor’dan geçer
Kadınların en büyük tutkusudur çikolata aşkı… Hele ki en sevdiğinizden gelen bir çikolata buketi her şeyi değiştirebilir. İsviçre’nin ve dünyanın en ünlü çikolata markası Lindt, Çikolata Ustaları tarafından tutkuyla yaratılan Lindor’un lezzeti ve içerisinde gizlenmiş çikolata dolgusu mutluluğun doruklarına yelken açmanıza neden olurken, gerçek çikolata ile bugüne kadar hiç tanışmamış olduğunuz hissine kapılabilirsiniz. Lindor’un ağızda eriyip giden çikolata lezzeti ise bütün pişmanlıklarınızı geride bırakacak…

çikolata

Tutku dolu Lindor paketlerine Migros, Macrocenter, Carrefour, Real süpermarketlerinden ve tüm şarküterilerden ulaşmak mümkün. Lindor ürün çeşitleri; Lindor Milk 200 gr, Lindor %60 200 gr, Lindor Assorted 200 gr – karışık (sütlü, %60, beyaz, fındık), 63 gr kalp kutu Lindor Milk, 37,5 gr Lindor Milk Trio ve 37,5 gr Lindor %60 Trio.

Lindor 200 gr – 18,75 TL

Lindor Kalp kutu 63 gr – 5,75 TL

Lindor Trio Milk & %60 Dark – 3,5 TL

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz