Lezita’dan babaların ağzına layık mangal ve barbekü parti lezzetleri

Lezita’dan babaların ağzına layık mangal ve barbekü parti lezzetleri

“Hayatın Lezzeti” Lezita, Babalar Günü için eşine ve babasına
leziz mi leziz bir mangal-barbekü partisi vermek isteyenlere bütün piliç, göğüs, but ve kanat gibi birbirinden leziz piliç eti çeşitlerini sunuyor. Lezzetli, hijyenik koşullarda, el değmeden üretilen bu ürünler, her mangalsever babaların damağını bayram ettirirken, özel mangal lezzeti Lezita Kırmızı Yeşil Biberli Çöp Şiş hiç zahmete girmeden tam kıvamında bir çöp şiş lezzeti sunuyor.

“Hayatın Lezzeti” Lezita, Babalar Günü’nde, eşine ve babasına lezzetli bir sürpriz yapmak isteyenlere farklı lezzetleri ile harika bir mangal-barbekü partisi öneriyor. Bütün piliç, kanat, but ve göğüs gibi mangala uygun pek çok çeşidi bulunan Lezita Piliç Eti ürünleri ve Lezita Kırmızı Yeşil Biberli Çöp Şiş, bu Babalar Günü’nde mangal keyfine keyif ve lezzet katıyor.

Mangalsever babaların damakları Lezita Piliç Eti ürünleriyle bayram ediyor
Lezita’nın bütün piliç, kanat, göğüs ve but ürünleri altında geniş ve zengin bir ürün yelpazesi bulunuyor. Damak zevkine ve pişirme tercihine göre seçenekler sunan ürünler sağlıklı ve hijyenik koşullarda, el değmeden üretilerek sofralara ulaştırılıyor. Mangalsever babaların vazgeçilmezi oluyor.

Mangalların aranan lezzeti bulundu: Lezita Kırmızı Yeşil Biberli Çöp Şiş
Lezita, tavuk etini leziz acı sosla kaplayarak, doğal kırmızı ve yeşilbiberlerle sizin için bir araya getirdi ve ortaya Lezita Kırmızı Yeşil Biberli Çöp Şiş çıktı. Bu yeni Lezita lezzeti, tava ya da mangalda, orta ateşte yedi dakika içinde servise hazır hale geliyor. “Şimdi keyifli sofralarınızı yepyeni ve tam kıvamında bir çöp şiş lezzetiyle renklendirme zamanı” diyor. Babalar bu lezzete bayılıyor.

Etiketler: , , , ,
Yorum Yaz