Lezita’dan Sevgililer Günü’ne Özel Kalpli Nugget

Lezita’dan Sevgililer Günü’ne Özel Kalpli Nugget

“Hayatın Lezzeti” sloganıyla hayata lezzet katan Lezita,  sevdiklerinin kalbine giden yolun mideden geçtiğine inananların yanında!  Lezita’nın Sevgililer Günü’ne özel ürettiği kalp şeklindeki nefis Nugget’lar,  sofraları lezzetlendirirken, kalpleri kazanarak, aşkları da tazeliyor.  9 – 28 Şubat tarihleri arasında sadece Migros, Tansaş, 5M, Mjet mağazalarında  satışa sunulacak Lezita Kalpli Nugget’lar, ayrıca Facebook yarışması ile  Atasay Kuyumculuk’tan yüzük, kolye ve bileklik kazandırıyor.

İlk kez yılbaşına özel çam ağacı şeklinde üretilen ve tüketicilerin büyük beğenisini kazanan Lezita Pratik Şef Nugget, şimdi de, Sevgililer Günü’ne özel olarak aşkın simgesi kalp şekline büründü. Aşkı ifade etmenin en güzel yollarından birini sunan Lezita Kalpli Nugget’lar, sevdiklerinizle birlikte paylaştığınız en lezzetli sofralara eşlik ediyor. Sınırlı sayıda üretilen Lezita Kalpli Nugget’lar, 9 – 28 Şubat 2013 tarihleri arasında sadece Migros, Tansaş, 5M, Mjet mağazalarında satışa sunuluyor.

Lezita Sevgilinin Kalbine Giden Yol Facebook Yarışması kazandırıyor
Lezita, Sevgililer Günü’nde sevdiklerine özel bir sürpriz yapmak isteyenleri Facebook yarışmasına davet ediyor. Yarışmacılar, Lezita Kalpli Nugget’ları kullanarak aşkın yemeğini yapıyor. Önce, sadece Migros, Tansaş, 5M ve Mjet’lerde bulunan ürünü satın alıyor, Lezita Kalpli Nugget’la hazırladığı yemeğin fotoğrafını, mesajıyla birlikte http://www.facebook.com/lezita sayfasına yüklüyor. 9 – 28 Şubat 2013 tarihleri arasında sürecek yarışma sonucunda en çok oyu toplayan ilk üç kişi, Atasay Kuyumculuktan birbirinden şık tasarımlı hediyeler kazanıyor.Yarışmanın birincisine yüzük, ikincisine kolye ve üçüncüsüne de bileklik hediye ediliyor.

Katkısız, saf, lezzetli aşklara Lezita Pratik Şef Kalpli Nugget
%100 Piliç göğüs etinden üretilen Lezita Pratik Şef Kalpli Nugget, hiçbir katkı maddesi içermiyor, özel baharatlar ile lezzetlendiriliyor. Bu özel ve nefis karışım, çıtır kaplaması ile kaplanarak kızartılıyor. Sevgililer Günü’ne özel kalp şeklini alması için özel kalıplardan geçirilen Lezita Nugget, kesildiğinde ortaya çıkan bembeyaz göğüs eti ile damaklarda enfes bir lezzet bırakıyor. 240 gramlık özel Pratik Şef paketinde satışa sunulan Lezita Kalpli Nugget’ın raf satış fiyatı ise sadece 2,95 TL.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz