Lezita’dan yılbaşına özel çam ağacı Nugget

Lezita’dan yılbaşına özel çam ağacı Nugget

“Hayatın Lezzeti” sloganıyla hayata lezzet katan marka Lezita, yeni yıla sayılı günler kala tüketicilerine bir sürpriz yaparak, çam ağacı şeklinde Nugget üretti. Lezita çam ağacı Nugget’lar, 2 Ocak 2013 tarihine kadar Migros, Tansaş, 5M ve Migros Jet mağazalarının raflarını süsleyecek.

Lezita Pratik Şef Ailesi’nin bir üyesi olan Lezita Nugget, yılbaşına özel olarak çam ağacı şekline büründü, Migros, Tansaş, 5M ve Migros Jet mağazalarının raflarında yerini aldı. Sınırlı sayıda üretilen ve 2 Ocak 2013 tarihine kadar raflarda kalacak olan Lezita çam ağacı Nugget’lar, sevdiklerinizle birlikte paylaştığınız en lezzetli sofralara eşlik ediyor.

%100 Piliç göğüs etinden üretilen Lezita çam ağacı Nugget, hiçbir katkı maddesi içermiyor, özel baharatlar ile lezzetlendiriliyor. Bu özel ve nefis karışım, çıtır kaplaması ile kaplanarak kızartılıyor. Yılbaşına özel çam ağacı şeklini alması için özel kalıplardan geçirilen Lezita Nugget, kesildiğinde ortaya çıkan bembeyaz göğüs eti ile damaklarda enfes bir lezzet bırakıyor. 240 gramlık özel Pratik Şef paketinde satışa sunulan Lezita çam ağacı Nugget’ın raf satış fiyatı ise sadece 2,79 TL.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz