Media Markt ve Saturn, İsviçreli Cremesso Markasını Türkiye’ye Getirdi

Media Markt ve Saturn, İsviçreli Cremesso Markasını Türkiye’ye Getirdi

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt ve en yeni teknolojiyi uygun fiyatlarla sunan Saturn, İsviçreli “Cremesso” markasını kahve severler için Türkiye’ye getirdi. Sadece Media Markt ve Saturn mağazalarında satışa sunulan Cremesso kapsül kahve makinesi bir kahve makinesinden beklediklerinizin daha fazlasını size sunuyor.

Cremesso kahve makinesinin üç farklı modeli bulunuyor. Cremesso’nun en küçük boyutlusu olan karbon kırmızı ve ateş kırmızı rengiyle Uno, akıllı enerji tasarrufu sistemiyle Compact Automatic, ve şık ve farklı tasarımıyla Compact Manual (Glossy Red ) Media Markt ve Saturn mağazalarında kahve severlerin beğenisine sunuluyor.

Cremesso ile kahve deneyiminde yeni nesil!

Parlak kırmızı renge sahip Cremesso Compact serisi, minimalist modern çizgileriyle mutfağınızda kendini belli edecek. Cremesso Compact ile 15 saniye içinde kahvenizi keyifle hazırlayabilirsiniz.

Cremesso Compact Enerji Tasarrufu sağlıyor!
Cremesso Compact’ı, kullanmadığınız zamanlarda otomatik olarak bekleme moduna alabilir ve bu son teknoloji sayesinde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Cremesso Compact’ın 1 litre su haznesi sayesinde uzun bir kahve keyfi yaşayabilir, su miktarı azaldığında ise otamatik olarak uyarı ile keyfinizi günlerce sürdürebilirsiniz.

Evinizdeki Barista! Evinizin sıcaklığında ister Espresso, isterseniz Macchiato yapın!

Cremesso Compact’ın, farklı kahve ve çay çeşitlerini tadabileceğiniz alüminyum içermeyen kapsülleri ile sağlıklı tatlar keşfedebilirsiniz.
Küçük, şirin görüntüsü ve pratikliğiyle başköşenizde yer vereceğiniz Cremesso “Compact” serisini ister evinizde ister ofisinizde kolaylı kullanabilirsiniz.
Güne canlı ve zinde başlamak için evinizde lezzetli bir espresso yapabilir, ofisinizde de akşamüstü molasında macchiato hazırlayıp arkadaşlarınızla birlikte keyifle içebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,
Yorum Yaz