MSA, İzmir’de Geleceğin Profesyonel Şef Adayları İle Buluşuyor!

MSA, İzmir’de Geleceğin Profesyonel Şef Adayları İle Buluşuyor!

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı  onaylı, profesyonel aşçılık ve pasta-ekmekçilik alanında Türkiye’nin uluslararası diploma veren tek mesleki eğitim kurumu olan Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), İzmirli şef adaylarına mutfak dünyasının kapılarını açıyor.

MSA, uluslararası düzeyde bir mesleki eğitim alarak mutfakta profesyonel bir kariyer yapmak isteyen geleceğin şef adaylarına İstanbul’da bulunan mutfak okulunu tanıtmak üzere 28 Aralık’ta İzmir’e geliyor.

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası diplomalı profesyonel aşçılık okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 28 Aralık 2012 tarihinde İzmir’e geliyor. Mutfağa ilgi duyan ve mutfakta kariyer yapmayı hedefleyen herkesin katılabileceği Tanışma Günü, Swissotel  Grand Efes Oteli Konak 1-2 Salonu’nda saat 11.00’de, 14:00’te ve 16:00’da olmak üzere 3 seans şeklinde gerçekleştirilecek.

Tanışma Günü’ne katılanlar, MSA eğitmen şeflerinden aşçılık ve pastacılık başta olmak üzere mutfak, bar, servis ve mutfak yönetimi eğitimlerine dair detaylı bilgilerin yanı sıra MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standartları ve teknikleri hakkında bilgi alma fırsatını yakalayacak. Katılımcılara uluslararası geçerliliği olan City & Guilds diploması ve kariyer olanakları hakkında da bilgi verilecek.

MSA’da yeni eğitim dönemi 14 Ocak 2013’te başlayacak.

Detaylı bilgi için: www.msa.com.tr

Mutfak Sanatları Akademisi
2004 yılında kurulan ve Maslak’taki kampüsünde faaliyet gösteren Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), verdiği ayrıcalıklı eğitim ile dünyanın en iyi aşçılık okulları arasında gösteriliyor. MSA bugüne kadar yiyecek-içecek sektörüne üç bini aşkın mezun verdi. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir okul olan MSA, dünyanın en büyük akreditasyon kurumlarının başında gelen İngiltere kökenli City & Guilds tarafından akredite edilmiş ve Dünya Şefler Birliği (WACS) tarafından 2011 yılında “profesyonel mutfak eğitiminde yüksek kalite ödülü” ile ödüllendirilmiş dünyadaki tek okul. MSA mezunları, New York, Londra, Paris, Milano, Dubai başta olmak üzere dünyanın her yerinde önde gelen işletmelerin mutfaklarında görev yapıyor.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz