NAR Gourmet’den farklı bir hediye önerisi: Bereketli ve lezzetli “Yılbaşı Kutusu”

NAR Gourmet’den farklı bir hediye önerisi: Bereketli ve lezzetli “Yılbaşı Kutusu”

NAR’ın yılbaşı kutuları tüm ürün ailesinden tatlar içeriyor. Yılbaşı kutuları ile birlikte NAR’ın diğer tüm kutulu ürünleri de birer hediye alternatifi olarak düşünülebilir.

Bu yılbaşında sevdiklerinize hem şaşırtıcı, hem de tadına doyulmaz bir hediye vermek ister misiniz?

Eğer cevabınız “evet” ise NAR Gourmet’nin önerileri tam size göre! NAR, “Benim hediyem farklı olmalı” diyenlerin işini kolaylaştırdı ve zengin koleksiyonundan en özel ürünleri bir araya getirdiği yılbaşı kutuları hazırladı. NAR’ın yılbaşı kutuları sevdikleriniz için lezzetli bir sürpriz olacak.

Zeytinyağları, reçelleri, marmelatları ve diğer doğal ürünleriyle lezzet dünyasında fark yaratan NAR Gourmet, yılbaşı için de farklı hediye seçenekleri sunuyor. Şık paketleriyle ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek lezzetli ürünlerini hediye alternatifi haline getiren NAR, bu yılbaşı için çok özel yılbaşı kutuları hazırladı.

NAR’ın yılbaşı kutuları tüm ürün ailesinden tatlar içeriyor. Erken Hasat natürel sızma zeytinyağı ve natürel çeşnili zeytinyağı ile birlikte; organik sirke, organik ekşi, organik pekmez, reçel veya marmelatı ve Anadolu zeytinyağı koleksiyonundan yöresel bir zeytinyağı bir araya gelerek zengin bir hediye paketi oluşturuyor.

Yılbaşı kutuları ile birlikte NAR’ın diğer tüm kutulu ürünleri de birer hediye alternatifi olarak düşünülebilir. Zengin koleksiyonunda yer alan zeytinyağı çeşitleri, şık tadım tabağıyla organik zeytinyağı ve baharat eşleşmeleri, natürel çeşnili zeytinyağı seti, organik sirke, organik pekmez ve organik ekşi setleri, birbirinden lezzetli reçel ve marmelatlar, lokum ve akide şekerleri özel tasarımlı paketlerinde lezzet severlere sunuluyor.

Bu yeni yıl da NAR ile bereketleniyor!

Kaynak: kurumsalhaberler.com

Etiketler: ,

Yorum Yaz