Özsüt’ten en güzel bayram çikolataları

Özsüt’ten en güzel bayram çikolataları

Yılın en şeker bayramında mutlu anlarınızı sevdiklerinizle paylaşmanız için Özsüt birbirinden lezzetli çikolatalarıyla evlere ziyarete geliyor. Madlen, Blok ve Spesiyal çikolatalar bayramın enerjisini arttırıyor.

Ramazan boyunca gelenekleri sofralara taşıyan Türkiye’nin pastacısı Özsüt, bayramda da tatlarıyla ve şıklıklarıyla göz dolduran çikolatalarını lezzet severlerin beğenisine sunuyor.

Gurmelerin tercihi olan ve dünyanın en kaliteli çikolatası kabul edilen Valrhona çikolataları tatlı severler için Türk damak tadına uygun olarak yurt dışında eğitim almış Türk ustaları tarafından özenle hazırlanıyor.

Her Damak Tadına Uygun Lezzetler
Madlen, blok ve spesiyallerinden oluşan çikolata hazinesini tüketicilerin beğenisine sunan Özsüt, ürün yelpazesinin zenginliği ile de dikkat çekiyor.
Blok çikolatalar, sütlü-antepfıstıklı, sütlü-bademli ve bitter-fındıklı olmak üzere üç çeşidiyle sunulurken, Özsüt çikolatalarının bir başka lezzetli seçeneği Spesiyal çikolataların ise 9 çeşit olarak lezzet severlerin beğenisine sunuluyor. Badem, fındık ve antepfıstığıyla zenginleştirilen Mendiant Çerezli, portakal tadını barındıran Oranjet, yoğun çikolatalı Naturel Noir, karamelli Carmen, frambuazın eşsiz tadıyla Mystique, bitterden vazgeçemeyenler için Truffes, hindistan cevizli Coco, kahveli Velour ve fındık ezmesiyle tatlandırılan Ecrin, Özsüt’ün spesiyal çikolatalarını oluşturuyor. Evlerimizin geleneksel çikolatası Madlen sütlü ve bitter olmak üzere iki çeşidiyle Özsüt vitrininde yer alıyor.

Kilogramı fiyatları;
Blok Çikolataları – 50 TL
Madlen Çikolataları – 50 TL
Spesiyal Çikolatalar – 90 TL

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz