Sağlıklı ve lezzetli Lezita Lezzeti Ala İnce Göğüs ile yaza fit girin

Sağlıklı ve lezzetli Lezita Lezzeti Âlâ İnce Göğüs ile yaza fit girin

Lezita’nın, göğüs etini lezzetlendirerek, lokum gibi ağızda dağılan  yumuşacık bir kıvama getirdiği Lezzeti Âlâ Serisi’ndeki İnce Göğüs,  en önemli diyet ve yaza hazırlanma dönemi olan baharla birlikte  sofralardan eksik olmuyor. Masajlama yöntemiyle terbiye edildiğinden evde ayrıca terbiyeye gerek duyulmadan pratik bir şekilde hazırlanan  Lezita Lezzeti Âlâ İnce Göğüs, sağlıklı ve hafif beslenirken, lezzetten ödün vermek istemeyenler için çok ideal.

Bütün kış, kalın ve kapalı giysiler altında saklanan biraz bile olsa fazla kilolar, bahar ayları ile incelmeye başlayan kıyafetler nedeniyle daha da göze batar hale geliyor. Bu nedenle de bahar dönemi, yaz yaklaşırken fazla kilolarından kurtulmak isteyen tüm kadınlar için adeta köprüden önce son çıkış görevi görüyor. “Hayatın Lezzeti” Lezita da, işte bu zorlu ve önemli dönemde, sağlıklı ve hafif beslenirken lezzetten ödün vermek istemeyen herkese, Lezzeti Âlâ İnce Göğüs’ü öneriyor.

Lezita Lezzeti Âlâ İnce Göğüs hem leziz hem sağlıklı
Lezita Lezzeti Âlâ İnce Göğüs, bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte kilo verme telaşına giren ve yaza fit girmek isteyenler için hem leziz hem sağlıklı bir seçenek. Üstelik hazırlanması da çok pratik. Evde marine edilmiş ürünleri hazırlayabilmek için pek çok zahmete giriliyor. Ürünleri, terbiye etmesi ayrı bir süreç, ürünün daha lezzetli olması için bir gece dolapta bekletmek ayrı bir süreç. Dolayısıyla hem emek hem de zaman açısından zahmet çekiliyor. Oysa, Lezita Lezzeti Âlâ İnce Göğüs, masajlama yöntemiyle pilicin her zerresine temas edecek şekilde marine edildiğinden, evde ayrıca terbiyeye gerek duymuyor. Bu da sizi hem zahmetten kurtarıyor hem de büyük ölçüde zaman tasarrufu sağlıyor. Tüm bu işlemler, en son teknolojilerle donatılmış Lezita fabrikasında el değmeden gerçekleştiriliyor. İster tavada ister fırında ister ızgarada yumuşaklığını kaybetmeden, her damağa ve menüye uygun lezzette pişirilebiliyor. Ağızlarda lokum gibi dağılırken, sofralara, sağlıklı bir lezzet katıyor.

Lezita Lezzeti Âlâ Serisi’nde başka hangi ürünler var?
Lezita Lezzeti Âlâ Piliç Serisi, Lezzeti Âlâ Bütün Piliç, Lezzeti Âlâ Göğüs Kuşbaşı, Lezzeti Âlâ Fileto, Lezzeti Âlâ Baget ve Lezzeti Âlâ İnce Göğüs olmak üzere beş farklı üründen oluşuyor. Ürünlerin terbiyesi için yoğurt, süt proteini, elma suyu ve elma sirkesi kullanılıyor. Böylece lezzeti de bir harika oluyor ve genelde çok fazla tercih edilmeyen göğüs eti, lokum gibi ağızda dağılan yumuşacık bir lezzet kıvamına dönüşüyor. Kolayca hazırlanan ürünler, hafif ürünlerle sağlıklı beslenme ve kilo kontrolü sağlama ihtiyacına da birebir geliyor.

Etiketler: ,

Yorum Yaz