Tıklayınca gelen yılbaşı hindisi yemeksepeti’nde

Tıklayınca gelen yılbaşı hindisi yemeksepeti’nde

Türkiye’nin ilk ve en büyük yemek siparişi sitesi yemeksepeti’nin artık gelenekselleşen yılbaşı hindisi uygulaması bu yıl da devam ediyor. Yılbaşı sofranızı kestaneli iç pilavla hazırlanan nar gibi kızarmış hindi ile gerçek bir ziyafet sofrasına dönüştürmek isterseniz, tek yapmanız gereken yemeksepeti.com adresini ziyaret etmek. 

“Hindisiz yılbaşı sofrası olmaz” diyenlere yemeksepeti’nden bu yıl da güzel haberler var. Kestaneli iç pilavı ile yılbaşı sofralarını lezzet şölenine dönüştüren nar gibi kızarmış hindi, sadece birkaç tıklamayla kapınıza kadar geliyor. Baş döndüren enfes lezzeti ile yılın son saatlerinin yıldızı olmaya aday yılbaşını hindisini eve çağırmak için yemeksepeti.com adresine girmek yeterli oluyor.

Yemeksepeti, yeni yıl sofrasını birbirinden lezzetli sıcak ve soğuk mezeler, salatalar ve dünya mutfaklarından farklı tatlı tatlarla renklendirmek isteyenler için de yüzlerce alternatif sunuyor. Yemeksepeti üyesi binlerce restoran tarafından hazırlanan tüm bu lezzetlerin 31 Aralık akşamı kendi belirleyeceğiniz saatlerde adresinize teslim edilmesini ve ödemesini kapıda yapmayı isterseniz, yine tek yapmanız gereken yemeksepeti.com adresini ziyaret etmek.

Üstelik Yemeksepeti’nin iPhone, Android, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia uygulamaları sayesinde sipariş vermek için bilgisayara da ihtiyacınız yok.

Yemeksepeti hakkında: Ülkemizin ilk ve en büyük online yemek siparişi sitesi olan yemeksepeti, 2001 yılında kuruldu. Bugün itibariyle faaliyet gösterdiği 44 il ve Kıbrıs’ta yaygın hizmet vermeyi kendine misyon edinen yemeksepeti, tüm internet kullanıcıları ve ilgili restoranlara, internetten yemek siparişi verebilme ve alabilme olanağı sağlıyor. Türkiye ve Kıbrıs’ta halen 7.000’e yakın üye restoran ve 1.600.000’den fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan yemeksepeti, günde aldığı ortalama 50.000 siparişle yaklaşık 140.000 kişiye hizmet veriyor. Yemeksepeti’nin Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki yatırımı Foodonclick.com ise bugün 500 üye restoranla Dubai, Sharjah ve Abu Dhabi’de hizmet veriyor. Yemeksepeti.com, internet üzerinden sunduğu hizmetin yanı sıra tüm telefonlarla uyumlu mobil web sayfaları, iPhone, Android, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia uygulamasıyla mobil cihazlar üzerinden de sipariş kabul ediyor.

Etiketler:

Yorum Yaz