Caribou Coffee, Yeni Yılı İçinizi Isıtacak İki Sıra Dışı Lezzetle Karşılıyor; Tuzlu Karamel Budino ve Tuzlu Karamel Mocha

  • Mutfak
  • 11 Aralık 2012
  • 2.388 kez incelendi.
Caribou Coffee, Yeni Yılı İçinizi Isıtacak İki Sıra Dışı Lezzetle Karşılıyor; Tuzlu Karamel Budino ve Tuzlu Karamel Mocha
ipucu.org soru-cevap

Amerikalı kahve zinciri Caribou Coffee’nin yılbaşı kahveleriyle damaklar yepyeni bir tatla tanışacak, karamel lezzeti içinizi ısıtacak. Özel bir tuz kullanılarak hazırlanan Tuzlu Karamel Budino ve Tuzlu Karamel Mocha, farklı lezzetler denemek isteyenler için sadece sınırlı bir süreyle, Caribou Coffee Türkiye şubelerinde satışa sunuluyor Amerikalı kahve zinciri Caribou Coffee Türkiye’deki ilk şubesini geçtiğimiz yıl İstanbul Caddebostan’da açtı. Türkiye pazarına girdikten kısa bir süre sonra kahve severlerin yeni adresi haline gelen Caribou Coffee, kışı, menüsüne eklediği özel yılbaşı lezzetleriyle karşılıyor.

Dünya trendlerinin yakın takipçisi Caribou Coffee bu yılbaşı misafirlerine sıra dışı iki lezzet sunuyor. Tuzlu Karamel Budino ve Tuzlu Karamel Mocha… Tatlılarda kullanıldığında lezzeti ön plana çıkaran tuz, kahve deneyimizi de zenginleştirilecek; kahvenin tadını ve kokusunu daha yoğun hissetmenizi sağlayacak. Tuzlu Karamel Budino espresso bazına eklenen buharda pişirilmiş süt, üzerine karamel sos ve özel bir tuz ilave edilerek yapılıyor. Tuzlu Karamel Mocha ise, espresso, eritilmiş çikolata parçacıkları, krema, üzerine karamel sos ve özel tuzla kahve severler için alternatif bir tat sunuyor.

Caribou Coffee bu yılbaşı kahvesini pasta eşliğinde sevenleri de unutmadı. Çikolatalı yeni yıl pastası Caribou Coffee’nin yiyecek menüsüne yılbaşı heyecanı ve farklı bir tat getiriyor.

Caribou Coffee’de bol sütlü, çikolatalı veya yoğun espresso lezzetli tüm sıcak ve soğuk kahveler dünyanın en kaliteli, %100 Arabica çekirdekleri kullanılarak hazırlanıyor. Sütlü tüm içeceklerde taze günlük süt ve çikolata bazlı içeceklerde gerçek eritilmiş çikolata kullanılıyor.
Tuzlu Karamel Budino ve Tuzlu Karamel Mocha
Caribou Coffee’den İki Özel Yılbaşı Hediyesi
Caribou Coffee bu yılbaşı için ayrıca müşterilerine iki yeni hediye alternatifi de sunuyor. Yılbaşına özel tasarlanmış French Press ve Caribou Blend çekirdek kahve ile özel tasarım kupa ve çikolatalı kahve drajeden oluşan iki farklı hediye paketi yılbaşı süresince Caribou mağazalarında müşterilerini bekliyor.

Caribou Coffee, İstanbul’da Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, İstinye Park, Palladium, Ümraniye Meydan Avm ve Olivium AVM mağazaları ile Ankara, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Adana, İzmir ve Mersin’deki şubelerinde kahve severleri bekliyor. Önümüzdeki aylarda İstanbul City’s Nişantaşı alışveriş merkezinde yeni şubesini açmaya hazırlanıyor.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz