Yeni Yılda Karşı Konulmaz Lezzet; Lindor

Yeni Yılda Karşı Konulmaz Lezzet; Lindor

İsviçreli ustalarının en yumuşak eseri olan , tatlı başlangıçlarla dolu yeni yılın en güzel habercisi… Sütlü ve %60 bitter çeşitleri bulunan ve dış kabuğu kırıldığında içindeki yumuşak ve karşı konulmaz dolgunun erimesiyle damakta eşsiz bir tat bırakan , yeni yılda da keyif ve mutluluğu bir arada sunuyor…

Dış kabuğu kırdığınızda tarafından tutkuyla yaratılmış karşı konulmaz yumuşaklıktaki dolguya ulaşmaya hazır mısınız? Bu yılbaşında Lindor’un özenle tasarlanmış çikolatalarını sevdiklerinize gönderebilir, sevdiğinizi Lindor ile mutluluğun doruklarına çıkarabilirsiniz.

Lindt Çikolata Ustaları tarafından yaratılan Lindor, narin kabuk içerisinde eriyen çikolata dolgusu, yarattığı mutluluk hissi ve haz dolu lezzetiyle sizi çikolatanın büyülü dünyasında keyifli bir yılbaşına gecesine davet ediyor.

Dışı Tutku, İçi Romantizmle Dolu…
Sevgilinizi, eşinizi, henüz hiç tanımadığınız gelecekteki aşkınızı ve elbette kendinizi yeni yılda Lindor’un damakta eriyip giden çikolata dolgusuyla şaşırtın ve şımartın.
Lindor’un akışkan yapısı, lezzeti ve içerisinde gizlenmiş çikolata dolgusuyla bu yılbaşı diğerlerinden farklı geçecek!

Lindt hakkında
Lindt’in hikâyesi, İsviçre’nin Zürih kentinin yakınlarındaki eski bir kasabada, baba oğul olarak kurdukları Sprüngli & Son şirketinde ürettikleri ilk çikolata barları ile 1845 yılında başlamıştır. 1879 yılında ise Rudolphe Lindt çikolata konçlama metodunu geliştirerek, “ağızda eriyen çikolatayı” yaratmıştır. 1899 yılına gelindiğinde, Rodolphe Lindt’den üretim tesisleri ile birlikte gizli tarifler de alınmıştır, Sprüngli ve Lindt markaları birleşmiştirO günden bu yana “İyi çikolata yapmak, büyük yetenek ve tutku gerektiren bir sanattır” mottosuyla hareket eden Lindt Çikolata Ustaları da zamanla bu sanatın öncüsü olmuştur. Lindt Çikolata Ustaları, gizli tariflerini, 160 yıl boyunca büyük özveri ile geliştirmiş ve sonucunda Lindt çikolata kültürü ortaya çıkmıştır.

200 gr Lindor Milk ve %60 Dark ürün fiyatı 18,75 TL.

Etiketler: , , ,
Yorum Yaz